Ludzie

Terplast Nowe Technologie

Prezes Zarządu

Zbigniew Pisarski


Społeczny przedsiębiorca i inwestor. Założyciel Fundacji im. Kazimierza Pułaskiego, czołowego polskiego think-tanku specjalizującego się w bezpieczeństwie międzynarodowym, grach wojennych i symulacjach. Założyciel i dyrektor programowy Europejskiej Akademii Dyplomacji, pierwszej w Europie pozarządowej akademii dyplomatycznej. Inicjator i przewodniczący Warsaw Security Forum, dorocznej konferencji wysokiego szczebla poświęconej obronności i bezpieczeństwu międzynarodowemu. w 2010 roku Prezydent RP powołał go w skład Zespołu Doradczo-Konsultacyjnego przy Komisji Strategicznego Przeglądu Bezpieczeństwa Narodowego. Absolwent Uniwersytetu Wiedeńskiego, studiował również na Uniwersytecie Harvarda oraz Uniwersytecie Georgetown. Absolwent studiów doktoranckich w Szkole Głównej Handlowej, gdzie przygotowuje rozprawę doktorską. W przeszłości zajmował się lekkoatletyką zdobywając medale na dystansie 400m/400mppł podczas mistrzostw Polski.

Dyrektor ds. Rozwoju

Łukasz Królikowski


Absolwent kierunku Automatyki Przemysłowej na Politechnice Warszawskiej z ponad 10 letnim stażem w branżach energetycznej i produkcyjnej. Swoje doświadczenie zdobywał min. w General Electric, gdzie uczestniczył w wielu międzynarodowych projektach. To pozwoliło mu opanować umiejętności w dziedzinach : negocjacji, zarządzania projektem, implementacji, a także wdrożeń rozwiązań dla klientów. Entuzjastycznie popularyzuje innowacyjne idee adaptacji technologii Rozszerzonej Rzeczywistości w przemyśle.

Dyrektor Finansowy

Ewelina Mazurowska


Ukończyła stosunki międzynarodowe na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu oraz studia prawnicze na Uniwersytecie Wrocławskim. Przez wiele lat pracowała w księgowości w firmach z branży produkcyjnej oraz w branży bankowej. Czas wolny spędza na pracy jako wolontariusz.

parallax background

Zapraszamy do kontaktu